• Váš nápad + Naše ruky

  Spojenie, ktoré Vám prinesie želaný výsledok
 • Kvalita a Skúsenosti

  Dlhoročné skúsenosti našich zamestnancov prinášajú spokojnosť Vašich zákazníkov
 • Udržateľnosť a Flexibilita

  Výroba v lokálnej dielni Vám prinesie flexibilitu a možnosť rýchlo reagovať na požiadavky Vašich zákazníkov

O nás

Kto sme

Tradičná lokálna dielňa

Lokálna výroba je to čo nás charakterizuje a na čo sme hrdí. Od začiatku nášho pôsobenia kladieme dôraz na udržateľnú výrobu u nás na Slovensku. Preto sme sa rozhodli zriadiť a prevádzkovať vlastnú šiciu dielňu, kde zamestnávame lokálnych zamestnancov. Toto rozhodnutie nám dalo konkurenčnú výhodu flexibility a rýchlej reakcie. V našej dielni dbáme na maximálnu možnú mieru recyklácie materiálov a minimalizovanie odpadu. Materiály nakupujeme výhradne od dodávateľov z Európy, hlavne zo Slovenska a okolitých krajín.

Šijeme

nápady

Odevný textil

Tričká, mikiny, tepláky, šaty a iné jednoduchšie odevy vyrábame pre vlastné značky ako aj pre niektorých našich klientov. Časť našej dielne je vybavená a prispôsobená práve na tento typ výroby či už z úpletov, alebo tkanín.

Bytový textil

Našou hlavnou doménou je bytový a úžitkový textil. Od vzniku našej spoločnosti sa venujeme hlavne tejto oblasti výroby a väčšina našich zamestnancov má bohaté a dlhoročné skúsenosti a odbornosť práve v tejto oblasti.

Textilné doplnky

Skúsenosti máme taktiež s výrobou rôznych textilných doplnkov, či už sú to batohy, tašky, prívesky, doplnky do kuchyne, kúpelne, alebo do záhrady.

Služby

čo vieme robiť

Dizajn

Dizajn máme v našej DNA. Sme presvedčení, že aj obyčajný produkt ako je vankúš, môže prinášať radosť z jeho používania a okrem svojej funkčnosti môže plniť aj úlohu potešenia. Uznávaný ilustrátor Adrián Macho je jedným z pilierov nášho tímu a jedinečný štýl jeho práce využilo už viacero klientov.

Materiály

V rámci našej filozofie lokálnej výroby sa sústreďujeme na nákup všetkých materiálov, ktoré používame v našej výrobe od dodávateľov z Európy, ideálne zo Slovenska a okolitých krajín. Radi Vám pomôžeme nájsť vhodného dodávateľa materiálov, alebo Vám ich zabezpečíme.

Rezanie

Naša dielňa je vybavená na strihanie a rezanie aj veľkorozmerných výrobkov a v našom tíme sú kolegovia s bohatými skúsenosťami a zručnosťou. Disponujeme manuálnymi typmi rezania kotúčovou a vertikálnou rezačkou.

Šitie

Naše skúsené šičky a krajčírky využívajú bohaté strojné vybavenie našej dielne, ktoré pozostáva zo spoľahlivých priemyselných strojov na ľahké až stredne ťažké materiály, overlocky na tkaniny a úplety, coverlock a stroje na špecifické stehy. Náš strojový park plánujeme doplniť o vyšívací stroj.

Vyšívanie a potlač

Textilné výrobka obstoja v konkurencii ak ponúkajú niečo jedinečné. Vďaka výšivke alebo potlači získa produkt jedinečný vzhľad. Ponúkame vám plnofarebnú potlač hotových výrobkov alebo strojovú výšivku podľa vašich predstáv.

Služby od A po Z

Váš nápad vieme zrealizovať kompletne od dizajnu cez výber a dodanie materiálov, až po ušitie, zabalenie a dodanie.

Klienti

prejavili nám dôveru

TULI

Perfektné sedacie vaky a doplnky do bytu, na balkón, či záhradu. Známa značka zaručenej kvality overená tisíckami zákazníkov.
www.tuli.sk

MELLOW

Vankúše, prikrývky a iné doplnky plné príbehov a snov. MELLOW je naša vlastná značka, ktorá si svojim unikátnym dizajnom získala množstvo zákazníkov na Slovensku a v Európe.
www.mellow.sk 

TAK i TAK

Štýlové oblečenie pre deti a dospelých. Obľúbená značka medzi mamičkami a ich deťmi, ktorá kladie dôraz na udržateľnú módu, zero waste výrobu a kvalitné certifikované materiály.
facebook.com/takitak.kids

NOSHA

NOSHA ponúka výrobky striktne z prírodných a biorozložiteľných materiálov. Vysoká kvalita zaručuje dlhodobé použitie produktov a po ukončení ich životnosti nezaťaží životné prostredie.
www.nosha.sk

KORKii

Korkové produkty, ktoré Vás chytia za srdce. Pre KORKii sme ilustrovali niekoľko dizajnov, ktoré sa používajú na rôznych korkových výrobkoch a pripravujeme aj textilné doplnky, samozrejme z korku.
www.korkii.sk

PHELIKS

Kvalitný bytový textil a doplnky do domácnosti, záhrady a do práce. Naša vlastná značka, ktorá prináša krásny a čistý dizajn a vysokú kvalitu spracovania.

Kontakty

spojte sa s nami

Stretnúť sa s nami osobne môžete v našej dielni na tejto adrese. Prosím, pred návštevou si dohodnite stretnutie, aby sme Vás čakali pripravení.

TEXKOM s.r.o.

Senecká cesta 18/A

93101 Šamorín

Slovensko

  • Start
  • O nás
  • Šijeme
  • Služby
  • Klienti
  • Kontakty